KONST / Litografier / Färglitografi 17453154

nr 1745 3154

Färglitografi

Angela Bignoe Duckert. Signerad, daterad - 81, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Donna". Färglitografi, bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:45:42

30/11 20:07:33 1      Vinnande bud